HAKKIMIZDA

Nel Elektronik A.Ş olarak “Türkiye Tarih Atlası”nı , Fatih projesi kapsamında kullanılabilecek bir e-içerik sağlamak amacıyla hazırladık. Türkiye Tarih Atlası dört yıllık akademik bir çalışmanın ürünüdür. En eski dönemlerden bugüne kadar Türkiye topraklarının geçmişi hakkında, akademik gayelerle hazırlanmış olan haritalar ve ilgili açıklama metinleri ortaokul ve lise kapsamındaki öğretmen ve öğrencilerimize daha faydalı olacak şekilde NEL Primesoft tarafından yeniden düzenlenmiş ve Fatih projesi kapsamında web ortamında yayınlanmak üzere eğitim camiamızın hizmetine sunulmuştur.

Bu atlas Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kalan sahanın tarihi dikkate alınarak oluşturulmuştur. Atlasın adı ve hedefi Türkiye tarihi olsa da, Avrupa ve Dünya tarihinden önemli dönem ve konular da çalışma kapsamında ele alınmıştır. Bu şekilde Türkiye ve çevresini derinden etkileyen olay ve dönemler Türkiye tarihi içinde incelenirken, öğrencilerin aynı zamanda Dünyada ve Avrupa’da neler olduğunu görmesi de sağlanmıştır.

NEL Elektronik ve NEL Primesoft olarak bu çalışmamız ile, içinden yetiştiğimiz ve feyz aldığımız Türk Eğitim camiasına ve yeni nesillere ışık tutacak Fatih projesine bir katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Konularında uzman, dinamik ve vizyon sahibi kadromuz ile dijital çağın yeniliklerini yakından takip ederek, yeni ve yaratıcı yazılımlar ile eğitime dönük ürün yelpazemizi her gün genişletmeye devam edeceğiz.

Nel Elektronik

NEL ELEKTRONİK A.Ş.

Çetin Emeç Bulvarı 1324. Cadde No:39
A.Övecler 06460 ANKARA

Tel    : (312) 472 69 00 (10 hat)
Fax    : (312) 472 69 79
GSM  : 0.533 284 84 38
e.mail: nel@nel.com.tr
web   : www.nel.com.tr